понеділок, 19 червня 2017 р.

Родинне свято "Хай славиться рід наш"

Сім’я, родина – це школа людських взаємин, де діти з перших кроків свого життя засвоюють систему моральних цінностей, норми поведінки, культурні традиції народу. Найголовнішими і найближчими вихователями дитини є батьки, котрі повинні створити умови, за яких дитина мала б можливість зростати активною, життєрадісною, творчою особистістю, чемною і привітною, люблячою до своїх рідних, свого краю та мови. Саме батьки повинні змалечку прилучати дітей до традицій і звичаїв свого народу, вчити поваги до морально-естетичних цінностей українського народу. 


До Міжнародного дня родини працівники Ланчинської бібліотеки для дітей взяли активну участь у проведенні свята «Хай славиться рід наш», яке відбулось в Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст. під керіництвом вчителя Ганни Голіней. На свято запросили родини учнів, де вони розповідали про себе, про свої улюблені книги та книжкових героїв. Батьки разом із дітьми грали у різноманітні ігри, змагалися у конкурсах, за кожну правильну відповідь отримували бали-читайлики.
Був проведений конкурс «Все навпаки», де прислів’я та назви казок були перевернуті навпаки, а також учасники свята посмакували і на «Літературному фуршеті», скуштували «Казкових вареників» та «Літературних бутербродів».
Запрошені та учасники дійства залишись задоволені таким прекрасним святом і це ще раз підкреслює, що з давніх-давен рід на Україні був завжди в пошані, тому що, саме тут проходить народження, становлення та формування світогляду дитини. Більш того, саме рід є колискою величних почуттів – шанування батьків, взаєморозуміння в родині та вміння нести відповідальність за свої вчинки.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації