Історія бібліотеки

Історія Ланчинської бібліотеки починається з 1947 року, яка заснована була при клубі. В бібліотеці було відкрито дитячий відділ, фонд на той час поміщувався на двох стелажах і було 280 читачів.
У 1952 році наказом Ланчинського відділу культури було відкрито Ланчинську районну бібліотеку для дітей. Першою завідувачкою бібліотеки була Ґонт Ганна Михайлівна. Перший запис в інвентарній книзі зроблено 1-го липня 1952 року. Не маючи постійної прописки, бібліотека кілька разів змінювала свою адресу. Хочеться сказати добрі слова про людей, що присвятили найкращі літа свого життя бібліотеці, і на очах яких виросло не одне покоління читачів, що й досі із вдячністю та теплотою згадують своїх наставників, які прищепили їм любов до книги. Це завідуюча бібліотекою Киба-Голіней М.В та бібліотекар Лобода-Кухтар М.І. Їхню справу продовжує сьогодні молоде покоління фахівців, зокрема: завідуюча Яремин Н.М. та бібліотекарі Попович Н.М., Демянчук М.В.
 З кожним роком книжкове царство стає все привабливішим для читачів. Бібліотека для дітей – це територія дитинства, спілкування, набуття знань, отримання нової інформації. Допомагає в роботі добре укомплектований книжковий фонд книгозбірні, який сьогодні складає 24325 примірників. Бібліотека проводить найрізноманітніші тематичні заходи, вікторини, літературно-мистецькі вечори і презентації книг. Не мала заслуга в цьому всього колективу, який творчо працює зі своїми маленькими читайликами, а їх у нас дві тисячі. У нас завжди людно. Деякі книголюби, яких колись привели до бібліотеки, родичі чи перша вчителька, не поривають зв’язок з дитячою читальнею і в зрілому віці. Чимало й таких, що вже ведуть сюди за руку своїх онучат. Це напевно найкраще свідчення того, що традиція, яку запровадили колись перші працівники бібліотеки, продовжується з року в рік. Двері до країни Читалії завжди і для всіх гостинно відчинені, лише варто переступити поріг бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації