четвер, 13 квітня 2023 р.

Польська полиця в Україні

🇵🇱🇺🇦"Польська полиця в Україні" — поповнення фондів українських бібліотек


Запрошуємо українські бібліотеки взяти участь у пілотному проєкті "Польська полиця в Україні", який ініціювали Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego(МКіНС РП) і Міністерство культури та інформаційної політики України.


Проєкт реалізовуватиметься Instytut Książki в Польщі на кошти, виділені на цю мету МКіНС РП, у співпраці з Українським інститутом книги, який виконує свою частину роботи безоплатно. У разі успішної реалізації проєкт буде мультиплікований.


У межах проєкту "Польська полиця в Україні" у 2023 році публічні бібліотеки України, які зголосяться й подадуть заявку, будуть безплатно забезпечені виданнями книжок польських авторів, перекладених українською мовою 📚


🎁Кожна з бібліотек — учасниць проєкту отримає комплект із 10-15 нових книжок для створення книжкової полиці польської літератури у своїй бібліотеці. 


‼️Щоб узяти участь у проєкті, бібліотеки мають бути готові виконати наступні зобов'язання:


📌Заповнити анкету 👉 https://cutt.ly/s7kl7kD

📌Створити в бібліотеці окрему поличку польської літератури в межах проєкту "Польська полиця в Україні" з інформативним банером чи/або плакатом та логотипом (буде надано УІК).

📌Надати у визначений УІК термін звітну фотодокументацію (фотозвіт): 

📎 Обов'язково: фото наповненої і оформленої полички з книгами. 

📎 Вітається: фото проведених заходів з популяризації читання з використанням наданих в межах проєкту книжок.


📅Бібліотека, яка готова взяти участь у проєкті та погоджується із визначеними умовами участі, має заповнити анкету до 17 квітня 2023 року.


Книжки польських авторів українською мовою в межах проєкту будуть видані українськими видавцями на кошти гранту, наданого їм  Інститутом книги в Польщі (IK PL). 


У бібліотеки, що беруть участь у проєкті, книжки будуть  надіслані орієнтовно у жовтні — листопаді 2023 року.


💻З додатковими запитаннями звертайтеся за адресою: pbf@ubi.org.ua


З нетепрінням чекаємо на ваші зголошення ❤️

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації