понеділок, 13 червня 2022 р.

Лялька мотанка " Травничка"

     Літо - час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе і цьому світі, коли дітей не тільки обслуговують книгою, але й організовують для них цікаве і змістовне дозвілля.
    Напередодні Дня ляльок, який відзначається в другу суботу червня, гості бібліотеки і постійні читачі ознайомилися з авторською виставкою Михайла Янка, яка налічувала п'ятдесят оригінальних ляльок мотанок ручної роботи. Кожна експонована лялька відображає елементи історії та побуту України, казкових персонажів та народних костюмів різних країн. Для гостей  гуртка "Зірочка" підготовчого куреня ім. Олени Кисілевської із Саджавки, внутрішньо переміщених дітей з окупованих територій, гуртківців "Хобіляндії" організували майстер клас. Діти уважно слухали майстра та старанно робили свої перші іграшки-обереги власними руками. Юний лялькар щиро ділився з охочими своїм досвідом і старався навчити та показати, як правильно зробити ляльку "Травничку",  що покласти в середину. Лялька мотанка з давніх-давен втілює ідею оберегу-захисту від злих духів і водночас це народна іграшка, зроблена вланоруч і сповнена позитивною енергією, добротою і теплом. Директор Ланчинського КЗК "Центр культури і дозвілля" Оксана Гасько та провідний бібліотекар Наталія Яремин подарували Михайлу матеріали, які йому знадобляться в роботі, а для для бібліотеки на згадку майстер залишив  ляльку "Калинку". 
    Діти отримали море позитиву, чудовий настрій, а лялька, зроблена власноруч, даруватиме їм силу та буде наповнювати здоров'ям. 

                                                                                               Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації