понеділок, 9 жовтня 2017 р.

Найталановитіша дитина України


26 вересня у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст. відбулася зустріч  із шестикласником  Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. Ковалем Олександром та другокласницею Коваль Тетяною, організованою педагогом-організатором Катериною Іванюк та завідуючою Ланчинською бібліотекою для дітей Наталією Яремин.
Феномен їх у тому, що в свої дванадцять років Сашко срібний призер чемпіонату світу з шашок, має безліч нагород з найрізноманітніших змагань, а Тетянка має другий спортивний розряд з шашок. Тренером з цього виду спорту є їхня мама Марія.
Учні з цікавістю слухали розповідь ровесника про шлях до вершин слави, переглядали фотографії та відео про здобутки Сашка:  кубки. медалі, грамоти. В душі  кожного, мабуть ішла боротьба між захопленням, цікавістю і заздрістю, адже перед ними стояв їхній ровесник, який ходить разом із ними до школи, добре вчиться, допомагає батькам, дивиться кіно, грає в ігри і водночас має такі вагомі здобутки у спорті.
Кожен міг зіграти в шашки з юними «майстрами», приміряти на себе медалі, потримати в руках спортивні кубки.Цікава вікторина «Що ти знаєш про шашки?» проведена Наталією Яремин виявила найспритніших та найуважніших.
Зустріч сповнила всіх приємними враженнями та неприхованими емоціями.
Щиро дякуємо батькам Сашка і Тетянки за прекрасне виховання дітей, бо їхні діти – це насамперед їхня радість і гордість. Такі родини – взірець для батьків, престиж і гордість не тільки нашого  селища, а й всієї держави.
Діти зрозуміли, що шашки не просто хобі, а насамперед, цікава й розвиваюча гра. А з таких учнів як Олександр та Тетянка варто брати приклад і вчитися працювати над собою, щоб досягти вагомих успіхів у житті.

Віримо в здійснення заповітних мрій маленьких ланчинців. Це їхня наполегливість, працьовитість і підтримка всіх людей, небайдужих  до майбутнього нашої країни, творять славу і престиж України у світі.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації