пʼятницю, 17 лютого 2017 р.

Година-реквієм "Смуток вічної душі..."

В річницю нескореного Майдану біля Стели Небесної Сотні  згадали Героїв, яких народила Революція Гідності, Героїв АТО, які віддали свої життя за волю, честь, за право бути українцем.


Хвилиною мовчання та молитвою,яку провели настоятелі храмів Василь Ткачук і Тарас Щербатюк,присутні віддали шану полеглим Героям Небесної Сотні  та нашому землякові Василю Шереметі, який пожертвував власним життям у боротьбі за вічні цінності народу: свободу і незалежність. У пам’ятному заході взяли участь Михайло Іваночко, депутат Івано-Франківської обласної ради, учасник Революції Гідності, волонтер, Іван Гурмак-голова Надвірнянської районної ради, та районної організації ВО «Свобода», депутати-свободівці районної ради Ігор Голіней і Марія Яворська,  Михайло Іванюк-селищний голова, представники духовенства, Галина Тимків, сестра майданівця-Василя Шеремети, громада селища, учні та вчителі.
Згадуючи криваві лютневі події,  Михайло Іваночко наголосив, що Герої Небесної Сотні віддали свої життя за те, щоб Україна змінилася і обіцяні покращення не були простими словами, а реальними діями. Патріоти боролись за кращу долю України і головне, вони вірили в неї. Ми маємо пам’ятати це завжди. Ідеали, які відстоював Майдан, скроплені кров’ю наших Героїв, і ми повинні відстояти їх до кінця, здобути перемогу у протистоянні московському окупанту і здолати внутрішнього ворога, тільки тоді ми побудуємо могутню національну державу, яку нам заповідали наші прадіди.

 «Минає третя річниця з того часу, як Україна ціною життя своїх синів і доньок розпочала протистояння тодішньому режиму, ставши на захист національних інтересів, прав та свобод громадян"- наголосив Іван Гурмак. Дивлячись в очі смерті, Майдан вистояв, бо кожний громадянин боровся і вірив у перемогу і справедливість та ціною власного життя Герої Небесної Сотні заплатили за гідне майбутнє Української держави. Наталія Яремин, завідувач Ланчинської бібліотеки та педагог- організатор Катерина Іванюк підготували годину-реквієм "Смуток вічної душі...". Пісню "Спасибі Вам, захисники", яку виконали  брати Володимир і Роман Малярчуки,  присвятили Героям, якими гордиться весь український народ, а Юрій Гресько з великою святістю в душі прочитав молитву до Святої Богородиці. Спільно з  всечесними отцями, представниками влади та всіма присутніми виконали Державний  Гімн України та пісню-реквієм "Пливе кача".

Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації